O nas

Nasza firma jest spółką rodzinną z kapitałem prywatnym. Zajmujemy się produkcją w branży metalowej od 1979 roku, początkowo jako Metaloplastyka, następnie PROFIT, a obecnie OGRO – Nowy System Ogrodzeń.

Naszym celem jest zapewnienie odbiorcy w kraju i zagranicą, pełnego asortymentu wyrobów do budowy nowoczesnych ogrodzeń stalowych. Wprowadzamy w życie dewizę : „Nowe spojrzenie na ogrodzenie„Wieloletnia analiza rynku ogrodzeń spowodowała potrzebę zaprojektowania od podstaw i wprowadzenia do produkcji seryjnej – Nowego Systemu Ogrodzeniowego „OGRO„, autentyczną NOWOŚĆ na skalę europejską.

Przy projektowaniu ogrodzenia kierowaliśmy się potrzebami naszych klientów, przyjmując za główne cele :

  • najwyższą jakość materiałów i powłok

  • klasyczny wygląd żeliwnych lub kutych ogrodzeń

  • prosty montaż systemowy

  • najniższą cenę na rynku w swojej klasie

  • dostępność „od ręki” z naszego magazynu

Wszystkie założenia udało nam się w pełni zrealizować. Pozwala nam to na skupienie całego potencjału firmy na projektowanie nowych modeli bram i ogrodzeń. Codziennie cały zespół pracuje nad udoskonaleniem wyrobów i usług. Dbamy o szczegóły na każdym etapie. Jakość i nowe technologie to wyzwanie dla nas. Nie pozostajemy przy naszych osiągnięciach, projektujemy nowe rozwiązania, zgłaszamy wnioski patentowe, reagujemy na sugestie naszych klientów.

Wzorów szukamy w historii, a najnowsze technologie pomagają dążyć do perfekcji.

Podmurówki Ogrodzeń Ogro Opole
Podmurówki Ogrodzeń Ogro Opole